-30%

Lubrifikant Viamax Silicone Glide – 70 ml

Çmimi origjinal qe: 4,920 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,444 LEK.

Viamax Silicone Glide është një lubrifikant me bazë silikoni. Ai ndihet i butë në lëkurë dhe ka një efekt ushqyes. Lënda lubrifikante nuk absorbohet nga trupi, kështu që të mbetet në sipërfaqe të lëkurës tuaj për një kohë të gjatë. Ky lubrifikant është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë.

Përbërësit: Polidimetilsiloksan, Decamethylcyclopentasiloxane, Polydimethylsiloxane, dimethicone copolyol crosspolymer, Polydimethylsiloxane.

Availability: Në gjendje SKU: VM-1105 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Viamax Silicone Glide është një lubrifikant me bazë silikoni. Ai ndihet i butë në lëkurë dhe ka një efekt ushqyes. Lënda lubrifikante nuk absorbohet nga trupi, kështu që të mbetet në sipërfaqe të lëkurës tuaj për një kohë të gjatë. Ky lubrifikant është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë.

Përbërësit: Polidimetilsiloksan, Decamethylcyclopentasiloxane, Polydimethylsiloxane, dimethicone copolyol crosspolymer, Polydimethylsiloxane.

Lubrifikant Viamax Silicone Glide - 70 ml

Lubrifikant Viamax Silicone Glide – 70 ml

Çmimi origjinal qe: 4,920 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,444 LEK.

In stock