Lubrifikant TOUCHE Waterbased 150 ml

2,100 LEK

Paraqitet në një shishe argjendi unike dhe luksoze. Lubrifikanti me bazë uji

Availability: Vjen së shpejti SKU: TOU017 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Paraqitet në një shishe argjendi unike dhe luksoze. Lubrifikanti me bazë uji

Lubrifikant TOUCHE Waterbased 150 ml

2,100 LEK

In stock