Lubrifikant System JO Warming

1,300 LEK

I vetmi lubrifikant ngrohës me bazë uji që ndihet si silikoni. JO H2O Warming është JO H2O i mëndafshtë që ju pëlqen me një ndjesi ngrohjeje që fillon me kontakt. Përjetoni kënaqësi të shtuar sensuale me lubrifikantin tonë më të mirë Ngrohës me bazë uji.

Availability: Në gjëndje SKU: E25041 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I vetmi lubrifikant ngrohës me bazë uji që ndihet si silikoni. JO H2O Warming është JO H2O i mëndafshtë që ju pëlqen me një ndjesi ngrohjeje që fillon me kontakt. Përjetoni kënaqësi të shtuar sensuale me lubrifikantin tonë më të mirë Ngrohës me bazë uji.

– Formula me bazë uji ndihet si silikoni
– Super jetëgjatë, kurrë nuk ngjitet apo ngjitëse
– Ngrohet në kontakt pa fryrje apo fërkim
– 100% latex i sigurt
– E përputhshme me të gjitha lodrat

Shtojini një shkëndijë përvojës suaj sensuale me JO H2O Warming, i vetmi lubrifikant ngrohës me bazë uji që ndjehet njësoj si silikoni.

Ngrohja JO H2O ofron rehati dhe lehtësi të shtuar sensuale pa u ngjitur ose ngjitës. Është bërë nga përbërësit më të mirë të klasës farmaceutike në treg të mbushur me një ndjesi ngrohjeje që fillon në kontakt.

Ndryshe nga lubrifikuesit e tjerë të ngrohjes, JO H2O Warming aktivizohet në sekonda pa fryrje ose fërkim. Ndjeni një shkëndijë ngjallëse nxehtësie që ngacmon shqisat dhe rrit reagimin.

Ashtu si të gjitha produktet e System JO, JO H2O Warming prodhohet vetëm nga materialet më të mira farmaceutike në një strukturë të SHBA-së, duke ndjekur udhëzimet strikte të sigurisë së FDA-së. Kjo formulë e shkëlqyeshme hidratuese nuk përdor nënprodukte shtazore, kështu që nuk do të shkaktojë acarim ose prishje të pH.

Ngrohja JO H2O është e sigurt për përdorim me prezervativët dhe të gjitha lodrat. Nuk përmban silikon, dyll ose vaj.

Përbërësit:
Glicerinë, Ujë (Aqua), Çamçakëz celuloze, Ekstrakt Mentha Piperita (Mente), Metilparaben, Propilparaben

Lubrifikant System JO Warming

1,300 LEK

In stock