Lubrifikant System JO Premium Silicone

3,200 LEK

Lubrifikuesi ynë silikoni JO Premium me shitje më të mirë është bërë me silikonin farmaceutik të cilësisë më të mirë në treg. Përmirësoni rehatinë tuaj sensuale me këtë rrëshqitje të pastër dhe afatgjatë që nuk është kurrë ngjitëse.

Availability: Në gjendje SKU: E25000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi ynë silikoni JO Premium me shitje më të mirë është bërë me silikonin farmaceutik të cilësisë më të mirë në treg. Përmirësoni rehatinë tuaj sensuale me këtë rrëshqitje të pastër dhe afatgjatë që nuk është kurrë ngjitëse.

– Super jetëgjatë, kurrë nuk ngjitet apo ngjitëse
– I papërshkueshëm nga uji, perfekt për përdorim në dush, banjë, pishinë ose vaskë të nxehtë
– Pa aromë dhe pa erë
– 100% latex i sigurt
– E pajtueshme me lodra jo silikoni

Jo të gjitha lubrifikimet janë krijuar të barabarta. Ndjeni ndryshimin dhe përmirësoni përvojën tuaj sensuale me lubrifikantin tonë personal silikoni System JO Premium më të shitur.

Lubrifikuesi i silikonit JO Premium përdor vetëm përbërësit e cilësisë më të lartë në treg, duke përfshirë silikonin e klasës farmaceutike, për rrëshqitjen më të pastër që mund të imagjinohet. Plotësoni lubrifikimin natyral të trupit për rehati të shtuar dhe butësi të qëndrueshme.

I zhvilluar fillimisht si një ndihmë mjekësore me recetë, ky vaj i mëndafshtë nuk është kurrë ngjitës ose ngjitës dhe është 100% i papërshkueshëm nga uji.

Përdorni JO Premium kurdo dhe kudo që të vjen gjendja shpirtërore. E përkryer për një seancë dush me avull, zhytje të dobët ose një zhytje sensuale në xhakuzi.

I papërshkueshëm nga uji. I sigurt për përdorim me prezervativë dhe lodra jo silikoni.

Lubrifikant System JO Premium Silicone

3,200 LEK

In stock