Lubrifikant System JO H2O Anal

1,300 LEK

JO® H2O ANAL është një lubrifikant personal me bazë uji i krijuar për të rritur komoditetin e lojës intime. I formuluar duke përdorur një glicerinë të pastër me bazë bimore, ky produkt ofron një rrëshqitje të rehatshme me përbërës cilësorë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E25090 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

JO® H2O ANAL është një lubrifikant personal me bazë uji i krijuar për të rritur komoditetin e lojës intime. I formuluar duke përdorur një glicerinë të pastër me bazë bimore, ky produkt ofron një rrëshqitje të rehatshme me përbërës cilësorë. Trupi i butë i mëndafshtë, me gjalpë ofron gjithashtu një rrëshqitje afatgjatë pa mbetje ngjitëse ose ngjitëse. JO® H2O ANAL është miqësor ndaj lodrave, i pajtueshëm me shumicën e materialeve dhe i lehtë për t’u pastruar.

Karakteristikat kryesore:
– PASTROHET LEHTË ME UJË
– JO DESENSITIZUES TË SHTUAR
– GLICERINA ME BURIM BIMOR

Përbërësit:
Glicerinë, Ujë (Aqua), Çamçakëz celulozë, Metilparaben, Propilparaben

Lubrifikant System JO H2O Anal

1,300 LEK

In stock