Lubrifikant System JO For her agape

2,000 LEK

JO for Women Agapé është një lubrifikant personal i formuluar në mënyrë unike që nuk përmban silikon dhe PA glicerinë. Krijuar për gratë me ndjeshmëri, JO for Women Agapé përdor përbërës të klasës farmaceutike për të siguruar përmirësim sensual dhe lagështi pa shkaktuar acarim.

Availability: Në gjendje SKU: E25324 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

JO for Women Agapé është një lubrifikant personal i formuluar në mënyrë unike që nuk përmban silikon dhe PA glicerinë. Krijuar për gratë me ndjeshmëri, JO for Women Agapé përdor përbërës të klasës farmaceutike për të siguruar përmirësim sensual dhe lagështi pa shkaktuar acarim.

– E butë e mëndafshtë, asnjëherë ngjitëse apo ngjitëse
– Nuk përmban silikon, glicerinë apo vaj
– Aprovuar dhe rekomanduar nga mjeku
– E shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm
– 100% latex i sigurt

Në System JO, ne besojmë se të gjithë meritojnë një përvojë sensuale të përmirësuar.

Lubrifikuesi ynë JO for Women Agapé është projektuar posaçërisht për të përmbushur nevojat unike të grave me ndjeshmëri ndaj silikonit dhe/ose glicerinës.

JO for Women Agapé siguron lagështi të butë të mëndafshtë pa silikon, glicerinë, vaj ose dyll. Është bërë me përbërës të pastër farmaceutik që nuk shkaktojnë acarim ose prishin pH-në femërore.

Asnjëherë ngjitës apo ngjitës, ky lubrifikant me jetëgjatësi është rekomanduar nga mjekët dhe ekspertët e shëndetit të grave në mbarë botën.

100% i pajtueshëm me lateks.

Përbërësit:
Ujë (Aqua), Propanediol, Glukonolakton, Hidroksietilcelulozë, Benzoat Natriumi, Acid citrik

Lubrifikant System JO For her agape

2,000 LEK

In stock