Lubrifikant Smoothglide Waterbased Anal mit Aloe Vera 100 ml

1,300 LEK

Smoothglide® – per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ.

Availability: Në gjëndje SKU: 7525270014 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Smoothglide® – per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ.