Lubrifikant Smoothglide BIO + Vegan Waterbased 50 ml

600 LEK

Smoothglide Bio – 100% natyral dhe vegan, me baze uji per te ndihmuar ne lubrifikimin e vagines. Pa perbatje vajore, i testuar dermatologjikisht. Me pH te optimizuar. Mjafton nje sasi e vogel per nje lubrifikim te kenashem.

Availability: Në gjëndje SKU: 7525270030 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Smoothglide Bio – 100% natyral dhe vegan, me baze uji per te ndihmuar ne lubrifikimin e vagines. Pa perbatje vajore, i testuar dermatologjikisht. Me pH te optimizuar. Mjafton nje sasi e vogel per nje lubrifikim te kenashem.

Lubrifikant Smoothglide BIO + Vegan Waterbased 50 ml

Lubrifikant Smoothglide BIO + Vegan Waterbased 50 ml

600 LEK

In stock