Lubrifikant Smoothglide BIO 200ML

1,800 LEK

Lubrifikant 100% natyral dhe vegan, organik, me bazë uji lehtëson tharjen vaginale dhe përmirëson rrëshqitjen gjatë aktit të dashurisë. Lubrifikanti është i tretshëm në ujë, pa yndyrë dhe vaj, dhe i testuar dermatologjikisht. Për më tepër, është i optimizuar me pH dhe pa ngjyra sintetike, aroma ose ruajtës. Shtë i përshtatshëm për lodrat e dashurisë dhe prezervativët e bërë nga latex. Një sasi e vogël është e mjaftueshme për një mirëqenie krejtësisht natyrore.

Availability: Në gjëndje SKU: 7525270031 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lubrifikant 100% natyral dhe vegan, organik, me bazë uji lehtëson tharjen vaginale dhe përmirëson rrëshqitjen gjatë aktit të dashurisë. Lubrifikanti është i tretshëm në ujë, pa yndyrë dhe vaj, dhe i testuar dermatologjikisht. Për më tepër, është i optimizuar me pH dhe pa ngjyra sintetike, aroma ose ruajtës. Shtë i përshtatshëm për lodrat e dashurisë dhe prezervativët e bërë nga latex. Një sasi e vogël është e mjaftueshme për një mirëqenie krejtësisht natyrore.