Lubrifikant SKYN Aqua Feel

2,600 LEK

Për një eksperiencë natyrore të rrëshqitjes!
Lubrifikuesi premium Aqua Feel me bazë uji nga SKYN me aloe vera dhe vitaminë E për të plotësuar lubrifikimin natyral.

Availability: Në gjendje SKU: 06283440000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant premium me bazë uji
Me aloe vera dhe vitaminë E
Plotëson lagështinë natyrale
Jo i yndyrshëm
Pa aroma

Ndjenja e lëkurës së mëndafshtë
Për një eksperiencë natyrore të rrëshqitjes!
Lubrifikuesi premium Aqua Feel me bazë uji nga SKYN me aloe vera dhe vitaminë E për të plotësuar lubrifikimin natyral. I jep zonës intime lagështinë dhe lubrifikimin ideal për aktivitete të këndshme seksuale. Jo i yndyrshëm dhe pa aromë, jep një ndjesi të mrekullueshme të mëndafshtë.

80 ml në shpërndarësin e pompës me kapak.

Përbërësit
Aqua, glicerinë, çamçakëz celuloze, ekstrakt aloe barbadensis (rregullues i pH), fenoksietanol, acetat tokoferol (bufer pH).

Lubrifikant SKYN Aqua Feel

2,600 LEK

In stock