Lubrifikant SatisfyerMen Warming

2,200 LEK

Ideale për burrat Satifyer. Efekti i ngrohjes sensuale. Lubrifikim superior, i bazuar në ujë. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe pa yndyrë.

Availability: Në gjëndje SKU: 252025 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ideale për burrat Satifyer. Efekti i ngrohjes sensuale. Lubrifikim superior, i bazuar në ujë. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe pa yndyrë.

Lubrifikant SatisfyerMen Warming

2,200 LEK

In stock