Lubrifikant SatisfyerMen Neutral

2,200 LEK

Ideale për burrat e kënaqur. Efekt natyral i lubrifikuar. Lubrifikim superior, me bazë uji. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe pa yndyrë.

Availability: Në gjendje SKU: 252024 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ideale për burrat e kënaqur. Efekt natyral i lubrifikuar. Lubrifikim superior, me bazë uji. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe pa yndyrë.

Lubrifikant SatisfyerMen Neutral

2,200 LEK

In stock