Lubrifikant SatisfyerMen Cooling

2,200 LEK

Ideale për burrat e kënaqur. Efekt ftohës shpimi. Lubrifikim superior, me bazë uji. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe yndyrë.

Availability: Në gjëndje SKU: 252026 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ideale për burrat e kënaqur. Efekt ftohës shpimi. Lubrifikim superior, me bazë uji. Miqësore me prezervativët. Pa vaj dhe yndyrë.

Lubrifikant SatisfyerMen Cooling

2,200 LEK

In stock