Lubrifikant Pjur Ginko

2,000 LEK

Dëshironi t’i çoni përvojat tuaja seksuale në një nivel tjetër? Provoni lubrifikantin tonë personal pjur superhero glide me xhinko, një përbërës i njohur për vetitë e tij gjallëruese dhe energjike në mjekësinë kineze.

Availability: Në gjendje SKU: 10580 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi t’i çoni përvojat tuaja seksuale në një nivel tjetër? Provoni lubrifikantin tonë personal pjur superhero glide me xhinko, një përbërës i njohur për vetitë e tij gjallëruese dhe energjike në mjekësinë kineze.

Me formulën e tij me bazë uji, është i pajtueshëm me prezervativët dhe lodrat erotike, pa aromat e shtuara dhe i lehtë për t’u pastruar. Bëhu superheroi seksi që ke dashur gjithmonë të jesh me pjur superhero glide! Përbërësit: Glicerinë, Aqua (Ujë), Propilen Glikol, Alkool Benzil, Hidroksipropil Guar Klorur Hidroksipropiltrimonium, Acid Benzoik, Hidroksietilcelulozë, Ekstrakt i gjetheve të Ginkgo Biloba, Sapenisinë natriumi, Acid Sorbik, Aromë laktik. 19140, C.I. 42090.

Lubrifikant Pjur Ginko

2,000 LEK

In stock