-30%

Lubrifikant per femra PJUR

1,967 LEK

Ky lubrifikant me bazë silikoni është veçanërisht për lëkurën e ndjeshme të një gruaje. Gruaja Pjur mund të ndihmojë në mirëqenien seksuale nëse lagështia në zonën intime nuk është në ekuilibër – qoftë për shkak të stresit, pas lindjes apo menopauzës. Greatshtë gjithashtu e shkëlqyeshme për masazhe sepse e bën lëkurën të ndihet e butë kadife. Isshtë shumë i pasur dhe kjo do të thotë që duhet të përdoren vetëm disa pika. Mund të përdoret gjithashtu me prezervativë latex. Pa konservantë. 100 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06501020000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lubrifikant me bazë silikoni është veçanërisht për lëkurën e ndjeshme të një gruaje. Gruaja Pjur mund të ndihmojë në mirëqenien seksuale nëse lagështia në zonën intime nuk është në ekuilibër – qoftë për shkak të stresit, pas lindjes apo menopauzës. Greatshtë gjithashtu e shkëlqyeshme për masazhe sepse e bën lëkurën të ndihet e butë kadife. Isshtë shumë i pasur dhe kjo do të thotë që duhet të përdoren vetëm disa pika. Mund të përdoret gjithashtu me prezervativë latex. Pa konservantë. 100 ml.

Lubrifikant per femra PJUR

1,967 LEK

Out of stock