Lubrifikant Orgie Nature

2,100 LEK

Lube Tube Nature është një xhel intim me bazë uji i formuluar me përbërës aktivë natyralë dhe me bazë vegjetale. Ai përmban alginat natriumi i cili është i dobishëm për lëkurën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 340000092758 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lube Tube Nature është një xhel intim me bazë uji i formuluar me përbërës aktivë natyralë dhe me bazë vegjetale. Ai përmban alginat natriumi i cili është i dobishëm për lëkurën. Pa erë, jo ngjitëse, e lehtë për t’u pastruar dhe larë. Lubrifikimi afatgjatë, zbut dhe qetëson lëkurën.

Lubrifikant Orgie Nature

2,100 LEK

Out of stock