Lubrifikant Noir 150ml

4,400 LEK

Nori Massage & Lubricant është një 2-në-1 intime me bazë uji me veti unike të integruara silikoni. Është zhvilluar posaçërisht për përdorim shumëfunksional si xhel masazhi dhe lubrifikant.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252374 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nori Massage & Lubricant është një 2-në-1 intime me bazë uji me veti unike të integruara silikoni. Është zhvilluar posaçërisht për përdorim shumëfunksional si xhel masazhi dhe lubrifikant. Falë formulës së tij të veçantë, ky lubrifikant qëndron më gjatë në lëkurë dhe ka një efekt hidratues dhe hidratues, duke ofruar një ndjesi të pafundme rrëshqitëse dhe butësi. Nori Massage & Lubricant ju siguron një masazh intim me një fund të lumtur sensacional dhe përjetoni më shumë kënaqësi seksuale së bashku.

Me bazë uji, me veti silikoni
Multifunksionale si xhel masazhi dhe lubrifikant
Efekt hidratues dhe hidratues
Rrëshqitje e pafundme dhe ndjesi e butë
I përshtatshëm në kombinim me prezervativët latex

Si punon
Aplikoni një sasi të dëshiruar të lubrifikantit në pjesët e zgjedhura të trupit dhe përhapeni atë në lëkurë. Kjo formulë me bazë uji ka vetitë unike të një lubrifikuesi me bazë silikoni. Lubrifikuesi krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Formula e kombinuar posaçërisht qëndron më gjatë në lëkurë, gjë që siguron përvojën e një rrëshqitjeje të këndshme të vazhdueshme. Ky lubrifikant mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme. E zhvilluar posaçërisht për përdorim shumëfunksional si xhel masazhi dhe lubrifikant.

Lubrifikant Noir 150ml

4,400 LEK

Out of stock