Lubrifikant natyral Durex extra sensitive 50ml

3,000 LEK

Lubrifikuesi kristal i pastër, Naturals nga Durex, është bërë nga përbërës 100% natyralë dhe është zhvilluar për ta bërë seksin edhe më të butë. Formula e butë me bazë uji është pa erë, pa ngjyrë dhe pH neutral. Valuable Biolin mbështet ekuilibrin intim dhe gjithashtu shton më shumë lagështi.

Availability: Në gjendje SKU: 06296340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë uji
Pa erë, pa ngjyrë dhe pH neutral
Me Biolin për të mbështetur ekuilibrin intim
I përshtatshëm për lodra dhe i pajtueshëm me prezervativët latex
Jashtëzakonisht i butë për lëkurën!
Lubrifikuesi kristal i pastër, Naturals nga Durex, është bërë nga përbërës 100% natyralë dhe është zhvilluar për ta bërë seksin edhe më të butë. Formula e butë me bazë uji është pa erë, pa ngjyrë dhe pH neutral. Valuable Biolin mbështet ekuilibrin intim dhe gjithashtu shton më shumë lagështi. I përshtatshëm për lodra. E përputhshme me prezervativët latex.

50 ml.

Përbërësit
Aqua, Propanediol, Çamçakëz Xanthan, Acidi Benzoik, Lëng Gjetheve Aloe Barbadensis, Laktat Kaliumi, Acid laktik

Lubrifikant natyral Durex extra sensitive 50ml

3,000 LEK

In stock