Lubrifikant Natural Sassy

2,900 LEK

Përzierja jonë e pastër dhe e thjeshtë me bazë uji, vetëm më e trashë.
Sliquid Naturals Sassy është një lubrifikant personal xhel anal me bazë uji dhe i tretshëm në ujë, i formuluar si gjithmonë pa glicerinë dhe pa parabenë.

Availability: Në gjëndje SKU: E28381 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përzierja jonë e pastër dhe e thjeshtë me bazë uji, vetëm më e trashë.

Sliquid Naturals Sassy është një lubrifikant personal xhel anal me bazë uji dhe i tretshëm në ujë, i formuluar si gjithmonë pa glicerinë dhe pa parabenë. Duke filluar me të njëjtët përbërës si Sliquid Naturals H2O, Sassy është formuluar me celulozë bimore shtesë për të krijuar një xhel më të trashë, i cili siguron më shumë mbushje për marrëdhëniet anale. Xheli qëndron në vend, është më i qëndrueshëm dhe krijon një përvojë më të këndshme për të dy partnerët dhe preferohet nga shumë për përdorim me lodra, për shkak të trashësisë së tij. Për të garantuar sigurinë e klientëve tanë, Sliquid Naturals Sassy nuk përfshin asnjë agjent desensibilizues, i cili mund të çojë në dëmtim të indeve. Të formuluara nga gra të ndjeshme, për gratë e ndjeshme, produktet Sliquid janë lubrifikantë personalë natyralë të cilëve mund t’u besoni.

Përbërësit Naturals Sassy:
Uji i pastruar, Celuloza bimore (nga pambuku), Cyamopsis (Kondicionerë Guar), Sorbat kaliumi, Acid citrik

– Xhel ultra i trashë me bazë uji
– 100% miqësore me veganët
– I tretshëm në ujë dhe i lehtë për t’u pastruar
– Pa glicerinë dhe pa parabenë
– Hipoalergjik dhe jo toksik
– Pa njolla, pa shije dhe pa aromë
– Përzier në mënyrë unike për të imituar lubrifikimin natyral të trupit tuaj
– neutral i balancuar me pH

Lubrifikant Natural Sassy

2,900 LEK

In stock