Lubrifikant MySize

2,100 LEK

Lubrifikantët MY.SIZE Pro janë pa yndyrë, të testuar dermatologjikisht dhe të butë për lëkurën. Lube Me gjithashtu pa shije dhe erë dhe 100% i sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Ky lubrifikant me bazë uji siguron butësi afatgjatë dhe është i lehtë për t’u shpëlarë pa lënë asnjë njollë.

Availability: Në gjëndje SKU: 40180 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lubrifikantët MY.SIZE Pro janë pa yndyrë, të testuar dermatologjikisht dhe të butë për lëkurën. Lube Me gjithashtu pa shije dhe erë dhe 100% i sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Ky lubrifikant me bazë uji siguron butësi afatgjatë dhe është i lehtë për t’u shpëlarë pa lënë asnjë njollë.