-30%

Lubrifikant MySize Warming

Çmimi origjinal qe: 2,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,890 LEK.

ZGJAT SUPER GJAT: Ky xhel me bazë uji nga MY.SIZE është një lubrifikant i pasur seksi me veti rrëshqitëse afatgjatë, i cili gjithashtu ofron një ndjesi shpimi gjilpërash dhe ngrohëse.

Availability: Në gjendje SKU: 300000090657 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

ZGJAT SUPER GJAT: Ky xhel me bazë uji nga MY.SIZE është një lubrifikant i pasur seksi me veti rrëshqitëse afatgjatë, i cili gjithashtu ofron një ndjesi shpimi gjilpërash dhe ngrohëse. Për seks epshore. I butë për lëkurën: Lubrifikuesi është miqësor ndaj lëkurës dhe nuk digjet. Është pa aroma dhe ngjyra, është e lehtë për t’u aplikuar dhe siguron një përvojë të qetë. I testuar dermatologjikisht. PËR MË SHUMË ARGËTIM: Lubrifikuesi ynë me bazë uji përdoret për hidratim shtesë në zonën gjenitale për të parandaluar dëmtimin mekanik të lëkurës dhe mukozave gjatë marrëdhënieve seksuale. PA KUFI: Përdorni lubrifikantin tonë për marrëdhënie vaginale ose në lodra seksuale si vibratorët, stimuluesit, etj. dhe prezervativët. Është pa yndyrë dhe pa erë dhe nuk ngjitet.

Lubrifikant MySize Warming

Çmimi origjinal qe: 2,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,890 LEK.

In stock