Lubrifikant me shije kanabisi HEMPTATION

1,000 LEK

Dorëzojuni Hemptation®. Wet® Hemptation kombinon ekstraktin premium të kërpit me një përzierje unike të ekstrakteve dhe botanikëve për të zgjuar shqisat dhe për të siguruar kënaqësi të pastër erotike. Hemptation i lagësht është i natyrshëm, i sigurt për të gjitha llojet e lojërave dhe lahet lehtësisht me ujë të ngrohtë ose një peshqir të lagur. Latex i pajtueshëm dhe i sigurt për t’u përdorur me lodra, shpejt do të bëhet mënyra juaj e preferuar për t’u çlodhur dhe lëshuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3755 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dorëzojuni Hemptation®. Wet® Hemptation kombinon ekstraktin premium të kërpit me një përzierje unike të ekstrakteve dhe botanikëve për të zgjuar shqisat dhe për të siguruar kënaqësi të pastër erotike. Hemptation i lagësht është i natyrshëm, i sigurt për të gjitha llojet e lojërave dhe lahet lehtësisht me ujë të ngrohtë ose një peshqir të lagur. Latex i pajtueshëm dhe i sigurt për t’u përdorur me lodra, shpejt do të bëhet mënyra juaj e preferuar për t’u çlodhur dhe lëshuar.

Lubrifikant me shije kanabisi HEMPTATION

1,000 LEK

Out of stock