-40%

Lubrifikant me shije kanabisi Boo

600 LEK

Lubrifikuesi BOO Cannabis përdor gjithçka më të mirë të vajit të kërpit për të krijuar një përvojë sensuale të pasionuar, duke zgjeruar mendjen. Lubrifikant kanabisi me bazë uji jep kënaqësi më erotike për të dy. Ky lubrifikant intim ka një efekt hidratues dhe hidratues dhe krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Formula unike i jep produktit një strukturë të lehtë dhe të lehtë për tu shpërndarë për të siguruar një rrëshqitje të këndshme të vazhdueshme. Lubrifikuesi i kanabisit e bën dashurinë më të qetë dhe komode dhe më intensive. Ky lubrifikant ka një erë natyrale dhe mund të përdoret gjithashtu në kombinim me prezervativët latex. Arrini lartësi të reja me lubrifikantin BOO Kanabis!

Availability: Në gjëndje SKU: 252143 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi BOO Cannabis përdor gjithçka më të mirë të vajit të kërpit për të krijuar një përvojë sensuale të pasionuar, duke zgjeruar mendjen. Lubrifikant kanabisi me bazë uji jep kënaqësi më erotike për të dy. Ky lubrifikant intim ka një efekt hidratues dhe hidratues dhe krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Formula unike i jep produktit një strukturë të lehtë dhe të lehtë për tu shpërndarë për të siguruar një rrëshqitje të këndshme të vazhdueshme. Lubrifikuesi i kanabisit e bën dashurinë më të qetë dhe komode dhe më intensive. Ky lubrifikant ka një erë natyrale dhe mund të përdoret gjithashtu në kombinim me prezervativët latex. Arrini lartësi të reja me lubrifikantin BOO Kanabis!

Lubrifikant me shije kanabisi Boo

600 LEK

In stock