Lubrifikant me bazeuji TOYFLUID 100ml

1,200 LEK

Ky vaj me bazë uji është 100% i sigurt për lodrat dhe miqësor ndaj trupit! Zvogëloni fërkimin dhe rrisni kënaqësinë tuaj me formulën tonë të nënshkrimit.

Availability: Në gjëndje SKU: 71100 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vaj me bazë uji është 100% i sigurt për lodrat dhe miqësor ndaj trupit! Zvogëloni fërkimin dhe rrisni kënaqësinë tuaj me formulën tonë të nënshkrimit. TOYFLUID është gjithashtu i shkëlqyeshëm për përdorim me prezervativë ose thjesht lëkurë më lëkurë. Ndryshe nga shumë lubrifikantë të tjerë me bazë uji, TOYFLUID nuk lë mbetje. Plus, shishja e saj shumëngjyrëshe duket e mrekullueshme në komodinën tuaj. Dhe meqë ra fjala: TOYFLUID-i ynë është plotësisht vegan në përbërësit e tij, si dhe në procesin e tij të prodhimit.

Ju lutemi vini re: Përdorimi i lubrifikantëve, vajrave dhe kremrave jo me bazë uji mund të shkaktojë dëme të pakthyeshme në njësinë e kontrollit dhe të gjithë lodrën.

Lubrifikant me bazeuji TOYFLUID 100ml

1,200 LEK

In stock