Vaj masazhi Swede(luleshtrydhe, verë e gazuar)

1,200 LEK2,400 LEK

Vaj masazhi me bazë uji me aromë luleshtrydhe dhe verë e gazuar. Është aromatik dhe ka efekt ngrohës gjatë aktit. Përthithet lehtë në lëkurë dhe shpëlahet kollaj me ujë te nxehtë.                             100% produkt vegan. Prodhuar në Suedi.

SKU: FLM-SSW-060 Kategori: ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vaj masazhi me bazë uji me aromë luleshtrydhe dhe verë e gazuar. Është aromatik dhe ka efekt ngrohës gjatë aktit. Përthithet lehtë në lëkurë dhe shpëlahet kollaj me ujë te nxehtë.                             100% produkt vegan. Prodhuar në Suedi.

Informacion shtesë

Sasia

60ml, 120ml