Vaj masazhi Swede (limon)

1,200 LEK

Vaj masazhi me cilësi të lartë me bazë uji dhe me shije limoni (qitro). Është aromatik dhe ka efekt ngrohës gjatë aktit. Përthithet shpejt në lëkurë dhe shpëlahet lehtë me ujë të nxehtë.                         100% produkt vegan. Prodhuar në Suedi.
SKU: FLM-BCL-060- Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi me cilësi të lartë me bazë uji dhe me shije limoni (qitro). Është aromatik dhe ka efekt ngrohës gjatë aktit. Përthithet shpejt në lëkurë dhe shpëlahet lehtë me ujë të nxehtë.                         100% produkt vegan. Prodhuar në Suedi.

Informacion shtesë

Sasia

60ml, 120ml

Vaj masazhi Swede (limon)

1,200 LEK

In stock