Lubrifikant me baze uji SAFE

Lubrifikant me baze uji SAFE

1,800 LEK

Lubrifikant i sigurt me bazë uji është një lubrifikant miqësor ndaj lëkurës, i bërë nga përbërës me cilësi të lartë me bazë uji. Ky lubrifikant i butë i butë siguron një intensifikim të ndjeshmërisë dhe kënaqësisë seksuale. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt në kombinim me lodra seksi latex dhe silikoni dhe pastrohet lehtë.

Availability: ● Në gjendje SKU: 252062 Kategori: , ,

Përshkrim

Lubrifikant i sigurt me bazë uji është një lubrifikant miqësor ndaj lëkurës, i bërë nga përbërës me cilësi të lartë me bazë uji. Ky lubrifikant i butë i butë siguron një intensifikim të ndjeshmërisë dhe kënaqësisë seksuale. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt në kombinim me lodra seksi latex dhe silikoni dhe pastrohet lehtë.

You've just added this product to the cart: