-30%

Lubrifikant me baze uji RIMBA

1,120 LEK

Ky është një lubrifikant me bazë uji me cilësi të lartë, i testuar dermatologjikisht, i balancuar me PH, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije. I përshtatshëm për përdorim me prezervativët latex dhe të gjitha lodrat erotike. Ajo jep kujdes dhe hidratim shtesë për lëkurën. Udhëzime për përdorim: Aplikoni një sasi të pasur sipas nevojës në zonën e trupit që dëshironi të lubrifikoni dhe riaplikoni sipas dëshirës. Mbani jashtë mundësive të fëmijëve dhe ruani në temperaturën e dhomës.

Availability: Në gjendje SKU: 2400 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky është një lubrifikant me bazë uji me cilësi të lartë, i testuar dermatologjikisht, i balancuar me PH, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije. I përshtatshëm për përdorim me prezervativët latex dhe të gjitha lodrat erotike. Ajo jep kujdes dhe hidratim shtesë për lëkurën. Udhëzime për përdorim: Aplikoni një sasi të pasur sipas nevojës në zonën e trupit që dëshironi të lubrifikoni dhe riaplikoni sipas dëshirës. Mbani jashtë mundësive të fëmijëve dhe ruani në temperaturën e dhomës.

Lubrifikant me baze uji RIMBA

1,120 LEK

In stock