Lubrifikant me baze uji Pink Water 140ml

3,400 LEK

Gjallëroni dhe ndjeni kënaqësi të reja. Lubrifikuesi Pink Water Intimate është një pastrim premier lubrifikant me bazë uji që siguron rrëshqitje afatgjatë të silikonit, por gjithashtu ofron një lagështirë më të lartë, Teksturë e përzier me peshë më të lehtë që është e lëmuar e rrëshqitshme dhe e lehtë për t’u shpëlarë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3253 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gjallëroni dhe ndjeni kënaqësi të reja. Lubrifikuesi Pink Water Intimate është një pastrim premier lubrifikant me bazë uji që siguron rrëshqitje afatgjatë të silikonit, por gjithashtu ofron një lagështirë më të lartë, Teksturë e përzier me peshë më të lehtë që është e lëmuar e rrëshqitshme dhe e lehtë për t’u shpëlarë. Rozë Uji ndihet çuditërisht si lagështia juaj natyrale dhe është përmirësimi ideal që atëherë nuk do të thahet dhe është pa acarim, kështu që kënaqësia është e gjitha e juaja. Përmban ekstrakte të shtuara të Aloe Vera dhe tërshëra për të riparuar dhe minimizuar irritimin, dhe xhensen dhe Guarana për të rritur ndjesi dhe rrit qarkullimin e gjakut.

Lubrifikant me baze uji Pink Water 140ml

3,400 LEK

In stock