Lubrifikant me baze uji per femra PJUR

2,000 LEK

Pa glicerinë, pa paraben, pa konservantë! Lubrifikuesi neutral me bazë uji nuk ka ndonjë shtesë, por kjo nuk ndikon në cilësinë e lartë të lubrifikantit. Alsoshtë gjithashtu i lirë nga vajrat dhe parfumet, dhe gjithashtu nuk është i yndyrshëm. Hasshtë zhvilluar posaçërisht për lëkurën delikate dhe të ndjeshme të grave. Lubrifikuesi është gjithashtu plotësisht pa erë dhe pa shije.

Availability: Në gjendje SKU: 06501290000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pa glicerinë, pa paraben, pa konservantë! Lubrifikuesi neutral me bazë uji nuk ka ndonjë shtesë, por kjo nuk ndikon në cilësinë e lartë të lubrifikantit. Alsoshtë gjithashtu i lirë nga vajrat dhe parfumet, dhe gjithashtu nuk është i yndyrshëm. Hasshtë zhvilluar posaçërisht për lëkurën delikate dhe të ndjeshme të grave. Lubrifikuesi është gjithashtu plotësisht pa erë dhe pa shije.

Lubrifikant me baze uji per femra PJUR

2,000 LEK

In stock