-40%

Lubrifikant me baze uji Panthenol

1,380 LEK

Pjur AQUA Panthenol siguron lubrifikim për një kohë të gjatë dhe ndihet i këndshëm në lëkurë. Panthenoli është ushqyes dhe rigjenerues. Lëkura e stresuar merr më shumë lagështi dhe kujdes afatgjatë. Pa aromë shtesë ose aromë. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për lëkurën dhe mukozën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06501700000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pjur AQUA Panthenol siguron lubrifikim për një kohë të gjatë dhe ndihet i këndshëm në lëkurë. Panthenoli është ushqyes dhe rigjenerues. Lëkura e stresuar merr më shumë lagështi dhe kujdes afatgjatë. Pa aromë shtesë ose aromë. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për lëkurën dhe mukozën.

Lubrifikant me baze uji Panthenol

1,380 LEK

Out of stock