Lubrifikant me baze uji me esence kanabisi NANAMI

1,190 LEK

Ky lubrifikant me bazë uji ka një aromë Kanabisi për ndjesitë më të këndshme. Perfekt për përmirësimin e marrëdhënieve seksuale dhe për masazhe trupore shumë erotike. Si të gjithë lubrifikantët e markës, është i përshtatshëm me prezervativë latex, respektues për lëkurën, i përshtatshëm për seks oral dhe me lodra. Features: 150 ml Baza e ujit Aroma e kanabisit I përshtatshëm me prezervativë latex Lëkurë miqësore Vegan miqësor I përshtatshëm për seks oral dhe lodra

Availability: Vjen së shpejti SKU: N-501 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lubrifikant me bazë uji ka një aromë Kanabisi për ndjesitë më të këndshme. Perfekt për përmirësimin e marrëdhënieve seksuale dhe për masazhe trupore shumë erotike. Si të gjithë lubrifikantët e markës, është i përshtatshëm me prezervativë latex, respektues për lëkurën, i përshtatshëm për seks oral dhe me lodra. Features: 150 ml Baza e ujit Aroma e kanabisit I përshtatshëm me prezervativë latex Lëkurë miqësore Vegan miqësor I përshtatshëm për seks oral dhe lodra

Lubrifikant me baze uji me esence kanabisi NANAMI

1,190 LEK

Out of stock