Lubrifikant me baze uji me efekt nxehtesie NANAMI

1,080 LEK

Ky lubrifikant me bazë uji ka një efekt nxehtësie të krijuar për të krijuar ndjesitë më erotike gjatë kontaktit me lëkurën. Si të gjithë lubrifikantët e markës, është i përshtatshëm me prezervativë latex, respektues për lëkurën, i përshtatshëm për seks oral, me lodra dhe i përsosur për një masazh erotik. Features: 150 ml Baza e ujit Efekti i nxehtësisë I përshtatshëm me prezervativë latex Lëkurë miqësore I përshtatshëm për seks oral.

Availability: Vjen së shpejti SKU: N-504 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lubrifikant me bazë uji ka një efekt nxehtësie të krijuar për të krijuar ndjesitë më erotike gjatë kontaktit me lëkurën. Si të gjithë lubrifikantët e markës, është i përshtatshëm me prezervativë latex, respektues për lëkurën, i përshtatshëm për seks oral, me lodra dhe i përsosur për një masazh erotik. Features: 150 ml Baza e ujit Efekti i nxehtësisë I përshtatshëm me prezervativë latex Lëkurë miqësore I përshtatshëm për seks oral.

Lubrifikant me baze uji me efekt nxehtesie NANAMI

1,080 LEK

In stock