-10%

Lubrifikant me baze uji JustGlide 500ml

2,070 LEK

Shijoni kënaqësinë e rrëshqitshme me Just Glide!
Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan dhe siguron lubrifikim afatgjatë. Është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme. Është pa vaj dhe jo i yndyrshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06199300000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shijoni kënaqësinë e rrëshqitshme me Just Glide!
Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan dhe siguron lubrifikim afatgjatë. Është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme. Është pa vaj dhe jo i yndyrshëm.