Lubrifikant me baze uji Infinity PJUR

6,000 LEK

Formula me bazë uji e lubrifikantit premium me bazë uji INFINITY nga pjur i jep përdoruesit dozën shtesë të ndjeshmërisë dhe kështu mundësi të pafundme për zbulimin e gjërave të reja.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06272670000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant premium me bazë uji
Në një shishe qelqi të pastër e të bukur
Me një shpërndarës pompe
Veti të shkëlqyera lubrifikuese dhe ushqyese
E përkryer për përdorim me lodra
I testuar dermatologjikisht
Pa vaj, ngjyra artificiale dhe aroma
Prezervativi latex i sigurt

Përjetoni, ndjeni, aventurë!
Formula me bazë uji e lubrifikantit premium me bazë uji INFINITY nga pjur i jep përdoruesit dozën shtesë të ndjeshmërisë dhe kështu mundësi të pafundme për zbulimin e gjërave të reja. E përkryer për përdorim me lodra seksi. Në një shishe qelqi diskrete, të pastër, të bukur INFINITY me shpërndarës pompe – aksesori i përsosur për komodinën. Zhyt në kënaqësinë e pafund…

Lubrifikuesi premium ka veti të shkëlqyera lubrifikuese dhe ushqyese. Aplikimi i lë lëkurës një ndjenjë të mëndafshtë të butë. Cilësi e provuar nga pjur: e testuar dermatologjikisht, pa vaj, ngjyra artificiale dhe aroma. Prezervativi latex i sigurt. Prodhuar ne Gjermani.

50 ml.

Lubrifikant me baze uji Infinity PJUR

6,000 LEK

Out of stock