Lubrifikant me baze uji e shije kanabisi

1,500 LEK

Lubrifikant me bazë uji me aromë Kanabisi. Përbërja e tij është e natyrshme, nuk dëmton prezervativin dhe mund të përdoret çdo ditë gjatë marrëdhënieve seksuale ose me lodra seksi.

 

Availability: Në gjendje SKU: LU0001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë uji me aromë Kanabisi. Përbërja e tij është e natyrshme, nuk dëmton prezervativin dhe mund të përdoret çdo ditë gjatë marrëdhënieve seksuale ose me lodra seksi.

 

Lubrifikant me baze uji e shije kanabisi

1,500 LEK

In stock