Lubrifikant me baze uji DORCEL

1,600 LEK

Si eksperte e seksit, Dorcel ka krijuar gamën e lubrifikantëve SENSATIONS për të rritur kënaqësinë tuaj seksuale me partnerin tuaj të lodrës tuaj të preferuar seksuale. PURE është një lubrifikant ultra-mëndafshi me bazë uji për njerëzit që kërkojnë një produkt vërtet efektiv dhe jetëgjatë. Ofron rehati dhe kënaqësi maksimale gjatë seksit. Lubrifikantët tanë janë të garantuar hipoallergjikë, të sigurt për t’u përdorur me prezervativë dhe lateks dhe përbërësit respektojnë pH natyral të trupit tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3701 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Si eksperte e seksit, Dorcel ka krijuar gamën e lubrifikantëve SENSATIONS për të rritur kënaqësinë tuaj seksuale me partnerin tuaj të lodrës tuaj të preferuar seksuale. PURE është një lubrifikant ultra-mëndafshi me bazë uji për njerëzit që kërkojnë një produkt vërtet efektiv dhe jetëgjatë. Ofron rehati dhe kënaqësi maksimale gjatë seksit. Lubrifikantët tanë janë të garantuar hipoallergjikë, të sigurt për t’u përdorur me prezervativë dhe lateks dhe përbërësit respektojnë pH natyral të trupit tuaj.

Lubrifikant me baze uji DORCEL

1,600 LEK

In stock