Lubrifikant me baze uji Creamy 70ml

1,600 LEK

Krem – Spermë e vërtetë Fake – Lubrifikant me bazë uji – 70 ml

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3352 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem – Spermë e vërtetë Fake – Lubrifikant me bazë uji – 70 ml

Kremi është një lubrifikant me bazë uji, me një strukturë dhe ngjyrë që duket si spermë e vërtetë. I mëndafshtë dhe me rrëshqitje shtesë, është i përsosur për përdorim anal dhe vaginal. E vërtetë në jetë, do t’i kënaqë adhuruesit e realizmit.

Sperma e vërtetë e rreme në një tub
Për ndjesi të vërteta
Pa aromë (për lëkurë të ndjeshme)
Prodhuar në Francë nën kontroll farmaceutik

Lubrifikant me baze uji Creamy 70ml

1,600 LEK

In stock