-41%

Lubrifikant me baze uji Cobeco meshkuj

1,699 LEK

MALE Cobeco Lubricant me bazë uji është një bazë intime me bazë uji me një strukturë unike rrëshqitëse, për kënaqësi të pastër. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, lubrifikuesi ofron më shumë rehati gjatë marrëdhënieve seksuale. MALE Cobeco Lubricant me bazë uji ka një strukturë të lehtë për t’u përhapur dhe rrëshqitëse, kështu që ju mund të shijoni intensivisht.

Availability: Në gjëndje SKU: 252285 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

MALE Cobeco Lubricant me bazë uji është një bazë intime me bazë uji me një strukturë unike rrëshqitëse, për kënaqësi të pastër. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, lubrifikuesi ofron më shumë rehati gjatë marrëdhënieve seksuale. MALE Cobeco Lubricant me bazë uji ka një strukturë të lehtë për t’u përhapur dhe rrëshqitëse, kështu që ju mund të shijoni intensivisht.

250 ml
Me bazë uji
Efekt hidratues dhe hidratues
Lehtë për t’u përhapur dhe teksturë rrëshqitëse
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Si funksionon: Aplikoni një sasi të dëshiruar të lubrifikantit në pjesët e zgjedhura të trupit dhe përhapeni atë në lëkurë. Formula me bazë uji i jep produktit një teksturë të lehtë dhe të lehtë për t’u përhapur, e cila është neutrale për lëkurën. Ky lubrifikant krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Një formulë me bazë uji si kjo do të përthithet në masë të madhe nga lëkura me kalimin e kohës, nëse dëshironi aplikoni lubrifikant shtesë gjatë përdorimit për të siguruar një rrëshqitje të këndshme të vazhdueshme. Ky lubrifikant mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme.
Përbërësit: Aqua, hidroksietilcelulozë, glicerinë, benzoat natriumi, acid limoni, sorbat kaliumi

Lubrifikant me baze uji Cobeco meshkuj

1,699 LEK

In stock