Lubrifikant me baze uji Boo

1,800 LEK

BOO është një lubrifikant me bazë uji që siguron kënaqësi natyrore falë strukturës unike të rrëshqitjes. Efekt hidratues dhe hidratues. Jep më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Plotëson lagështinë natyrore të trupit për marrëdhënie seksuale më intensive. Mund të përdoret në kombinim me prezervativët latex. Pa paraben, aromë sintetike, ngjyrosës dhe aroma. BOO Natural është i optimizuar në pH dhe respekton bakteret e shëndetshme të vaginës. 100% përbërës natyralë dhe veganë. Nuk është testuar në kafshë.

Availability: Në gjendje SKU: 252001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

BOO është një lubrifikant me bazë uji që siguron kënaqësi natyrore falë strukturës unike të rrëshqitjes. Efekt hidratues dhe hidratues. Jep më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Plotëson lagështinë natyrore të trupit për marrëdhënie seksuale më intensive. Mund të përdoret në kombinim me prezervativët latex. Pa paraben, aromë sintetike, ngjyrosës dhe aroma. BOO Natural është i optimizuar në pH dhe respekton bakteret e shëndetshme të vaginës. 100% përbërës natyralë dhe veganë. Nuk është testuar në kafshë.

Lubrifikant me baze uji Boo

1,800 LEK

In stock