Lubrifikant me baze uji Boo 50ml

1,000 LEK

Ngrohja e lubrifikantit me bazë uji është një lubrifikant intim që siguron kënaqësi natyrore falë strukturës unike të rrëshqitjes. Efekti i këndshëm i ngrohjes në lëkurë garanton edhe më shumë eksitim. Efekt hidratues dhe hidratues. Më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Plotëson trupin lagështi natyrore. Marrëdhënie seksuale më intensive.

Availability: Në gjëndje SKU: 251965 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ngrohja e lubrifikantit me bazë uji është një lubrifikant intim që siguron kënaqësi natyrore falë strukturës unike të rrëshqitjes. Efekti i këndshëm i ngrohjes në lëkurë garanton edhe më shumë eksitim. Efekt hidratues dhe hidratues. Më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Plotëson trupin lagështi natyrore. Marrëdhënie seksuale më intensive.

Lubrifikant me baze uji Boo 50ml

1,000 LEK

In stock