Lubrifikant me baze uji & Aloe Vera Organics

2,600 LEK

Wet Organics është ultra hidratues me hialuronat natriumi dhe ekstrakt Tremella Fuciformis që depërton thellë në lëkurë, i provuar se bllokon lagështinë dhe hidraton lëkurën në zonat tuaja më intime.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3759 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Wet Organics është ultra hidratues me hialuronat natriumi dhe ekstrakt Tremella Fuciformis që depërton thellë në lëkurë, i provuar se bllokon lagështinë dhe hidraton lëkurën në zonat tuaja më intime.

Përzierje unike e ekstrakteve të çertifikuara organike të quinoas, kërpit, lirit, çajit jeshil dhe tërshërës, të pasura me vitamina dhe antioksidantë të shtuar për të rinovuar, përmirësuar dhe zgjuar jo vetëm lëkurën tuaj, por edhe shqisat tuaja.

* 100% e gjitha natyrale
* Me bazë aloe organike të çertifikuar
* PH i balancuar 4,0-5,0
* Pa glicerinë dhe paraben