-20%

Lubrifikant me baze uji 200ml ZENN

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,760 LEK.

Rrëshqisni dhe rrëshqisni në dhomën e gjumit! Me lubrifikantin me bazë uji të Zenn-it, tani mund të merrni atë ndjenjë të qetë që ju pëlqen gjatë lojës në dhomën tuaj të gjumit. Ky lubrifikant 100% i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur me bazë uji është një shtesë e shkëlqyeshme dhe duhet të ketë në koleksionin tuaj të lodrave Zenn.

Availability: Në gjendje SKU: 160002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrëshqisni dhe rrëshqisni në dhomën e gjumit! Me lubrifikantin me bazë uji të Zenn-it, tani mund të merrni atë ndjenjë të qetë që ju pëlqen gjatë lojës në dhomën tuaj të gjumit. Ky lubrifikant 100% i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur me bazë uji është një shtesë e shkëlqyeshme dhe duhet të ketë në koleksionin tuaj të lodrave Zenn.

Përdoreni atë gjatë paralojës, masazhoni ato pjesë intime, përdorni atë së bashku me prezervativin ose në lodrën tuaj të preferuar Zenn. Ky lubrifikant me bazë uji kombinon rehatinë dhe kënaqësinë dhe lahet lehtësisht. Pasi të keni përjetuar këtë ndjenjë të butë dhe të mëndafshtë, nuk do të dëshironi kurrë të qëndroni pa të. Pra, trajtojeni veten me këtë ndjenjë të fundit Zenn ose befasoni me partnerin tuaj me këtë dhuratë emocionuese.

Lubrifikant me baze uji 200ml ZENN

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,760 LEK.

In stock