Lubrifikant Lick-it Himbeere

800 LEK1,300 LEK

Zgjon dëshirën për puthje intime!
Lubrifikant me bazë uji me aromë mjedër dhe aromë për masazh ose seks oral.

SKU: 06233340000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjon dëshirën për puthje intime!
Lubrifikant me bazë uji me aromë mjedër dhe aromë për masazh ose seks oral.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml

Lubrifikant Lick-it Himbeere

800 LEK1,300 LEK

Out of stock