Lubrifikant JustGlide BIO

500 LEK2,000 LEK

Lubrifikant organik me bazë uji, në një tub ekologjikisht të saktë dhe kompostues të bërë nga PE që bazohet në sheqer. Formula pa fllanxhë dhe pa erë është 100% vegan dhe e sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Lubrifikuesi është i lirë nga vaji dhe yndyrat, kështu që mund të lahet pa lënë njolla.

20 ml.

SKU: 06233930000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant organik me bazë uji, në një tub ekologjikisht të saktë dhe kompostues të bërë nga PE që bazohet në sheqer. Formula pa fllanxhë dhe pa erë është 100% vegan dhe e sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Lubrifikuesi është i lirë nga vaji dhe yndyrat, kështu që mund të lahet pa lënë njolla.

20 ml.

Informacion shtesë

Sasia

20ml, 50ml, 200ml

Lubrifikant JustGlide BIO

500 LEK2,000 LEK

Out of stock