Lubrifikant Just Glide toys 20 ml

300 LEK

Lubrifikuesi tepër i trashë Just Glide Toy Lube bën seks të qetë në çdo pozicion të mundshëm dhe gjithashtu ofron lubrifikim të përsosur kur lodrat bashkohen me festën.

Availability: Në gjendje SKU: 06290300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me bazë uji – veçanërisht për përdorim me lodra
Tepër e trashë
I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex

Ofron sasinë e përsosur të lubrifikimit, pavarësisht nëse përdoret me ose pa lodër seksi!
Lubrifikuesi tepër i trashë Just Glide Toy Lube bën seks të qetë në çdo pozicion të mundshëm dhe gjithashtu ofron lubrifikim të përsosur kur lodrat bashkohen me festën. Ky lubrifikant me bazë uji është i sigurt për t’u përdorur me prezervativët latex dhe nuk do të dëmtojë materialin e unazave të gjelit, vibratorëve, etj.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Hidroksietilcelulozë, Fenoksietanol, Hidroksipropil Guar Klorur Hidroksipropiltrimonium, Etilheksilglicerinë, Acid citrik

Lubrifikant Just Glide toys 20 ml

300 LEK

In stock