Lubrifikant JG Silicone Gel

1,000 LEK3,200 LEK

Lubrifikant me baze silikoni. Lubrifikant i cilesise se larte, me aftesi lubrifikuese te gjata eshte gjithashtu i pershtatshem per masazhe.
I sigurt per perdorim me prezervative latex. Nuk permban uje ose aroma dhe nuk eshte vajor. Vegan. Pa prezervues.

SKU: 06111070000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me baze silikoni. Lubrifikant i cilesise se larte, me aftesi lubrifikuese te gjata eshte gjithashtu i pershtatshem per masazhe.
I sigurt per perdorim me prezervative latex. Nuk permban uje ose aroma dhe nuk eshte vajor. Vegan. Pa prezervues.

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 100ml, 200ml

Lubrifikant JG Silicone Gel 30 ml

Lubrifikant JG Silicone Gel

1,000 LEK3,200 LEK

Out of stock