Xhel stimulues Intt Kanabis

4,500 LEK

Xhel stimulues i përbërë nga ekstrakte që ofron një ndjesi ngrohtësie dhe vibron, duke i bërë burrat ose gratë të arrijnë lehtësisht orgazmën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 340000092405 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel stimulues i përbërë nga ekstrakte që ofron një ndjesi ngrohtësie dhe vibron, duke i bërë burrat ose gratë të arrijnë lehtësisht orgazmën. Shija e kanabisit do të sjellë ndjesi të pa eksploruara më parë. Vibratori më i plotë i lëngshëm është tani në dispozicion. Ajo sjell valë ngrohjeje, pulsimi dhe ndjesi vibrimi për më shumë se 30 minuta. Produkti është unisex dhe mund të përdoret për penetrim, masturbim, puthje dhe gjithashtu seks oral për shkak të aromës së tij të jashtëzakonshme të kanabisit. Udhëzime: Aplikoni 3 spërkatje në klitoris ose 1 spërkatje rreth penisit.

Xhel stimulues Intt Kanabis

4,500 LEK

Out of stock