Lubrifikant intim Female Anal Relax

4,400 LEK

Female Anal Relax Lubricant është një lubrifikant intim me bazë uji me një efekt të lehtë ftohës që ofron relaksim përfundimtar dhe më shumë kënaqësi gjatë marrëdhënieve anale. Ky lubrifikant me përbërës ushqyes plotëson lagështinë natyrale të trupit dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse, për më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 251918 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Female Anal Relax Lubricant është një lubrifikant intim me bazë uji me një efekt të lehtë ftohës që ofron relaksim përfundimtar dhe më shumë kënaqësi gjatë marrëdhënieve anale. Ky lubrifikant me përbërës ushqyes plotëson lagështinë natyrale të trupit dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse, për më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Me Lubrifikantin Anal Relax Cobeco Female do të përjetoni më shumë relaksim dhe kënaqësi anale sensacionale.

Aplikoni sasinë e dëshiruar në zonat intime. Ky produkt përhapet lehtë dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse. Kombinimi i ekstrakteve natyrale, duke përfshirë Laureth-9 dhe Avena Sativa Kernel, ofrojnë një efekt ushqyes dhe në këtë mënyrë japin një efekt pak ftohës. Produkti ofron më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale anale.

100 ml
Me bazë uji
Sidomos për marrëdhëniet anale
Efekt i lehtë ftohës
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Vegane

Përbërësit
Aqua, PEG-7 gliceril kokoat, PEG-40 vaj kastori i hidrogjenizuar, Laureth-9, akrilate/C10-30 alkil akrilate kryqpolimer, alkool, aminometil propanol, ekstrakt i bërthamës Avena Sativa, karbomer, glicerinë, Humulus Lupulus Connee, Vaj Piperita, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol

Lubrifikant intim Female Anal Relax

4,400 LEK

In stock