Lubrifikant HOT BIO waterbased Super

1,200 LEK2,700 LEK

Lubrifikant dhe xhel masazhi me baze ujore. Shume lubrifikues! 100% organik. Vegan. Me karogjen perfekt per vagine te thate. Materiali i tubetes miqesor me mjedisin.

SKU: 06111660000 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant dhe xhel masazhi me baze ujore. Shume lubrifikues! 100% organik. Vegan. Me karogjen perfekt per vagine te thate. Materiali i tubetes miqesor me mjedisin.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml, 150ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 50Ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased Super

1,200 LEK2,700 LEK

Out of stock